czwartek, 24 października 2013

Lakiery The Garden Of Colour znacie ?


Od wyrazistych, nasyconych kolorów na paznokciach zazwyczaj uciekam. Źle czuje się w nich a moje dłonie wyglądają mało atrakcyjnie. W dzisiejszym poście przedstawię dwa szalone ( jak dla mnie) kolory. Bardzo dawno temu wygrałam je w rozdaniu i niedawno o nich mi się przypomniało :) Sama jednak na zakup takich kolorów nie zdecydowałabym się. 


Skład: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nitrocellulose, Adipic AcidNeopentyl Glycol/Trimellitic Anhydride Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Acrylates Copolymer, AcetylTributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Acrylates Copolymer, Stearalkonium Bentonite, N-Butyl, Alcohol, Styrene/Acrylates Copolymer, Benzophenone-1, Silica, Trimethylpentanediyl Dibeznzoate, Polyyinyl Butyral, Moonstone.Moja opinia
Jakość lakierów jest na przyzwoitym poziomie. Konsystencja lakieru jest dobra, nie zalewa skórek ale może smużyć. Trwałość lakierów w obu przypadkach  jest taka sama - lakier spokojnie trzyma się płytki ok. 3-4 dni bez nakłania top coatu.
W butelce mieści się 15 ml emalii. Pędzelek jest długi i wąski ale nie sprawia problemów przy aplikacji. Ładnie dociera do skórek. Pokrycie paznokci jak możecie zauważyć na zdjęciach wymaga dwóch cienkich warstw. 

Lakiery firmy Silcare z tego co się orientuje trudno znaleźć stacjonarnie i chyba zostaje tylko zamówienie przez stronę internetową ( jeżeli się mylę to poprawiajcie )

Koszt lakieru to wydatek ok. 8 zł wiec cena jest adekwatna do jakości. 

Znacie lakiery firmy Silcare ?

5 komentarzy

Dziękuje za komentarz. Na pewno odwdzięczę się tym samym.
:*

© Patishq Blog
Maira Gall